Časté dotazy a odpovědi

 Časté dotazy a odpovědi

 

David - Jičín

Hodně inzertních serverů propaguje inzerce zdarma a když člověk chce opravdu něco neinzerovat, zjistí že je to zpoplatněné. Zajímá mne, jestli u Vás na Zelandia je to opravdu tak – že je inzerce zdarma bez nutnosti se registrovat, pokud chci prodat jen jednu věc apod.

Zelandia – inzerce zdarma

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz a zájem o inzerci zdarma. Na Zelandia není nutná registrace, pokud Vám stačí podání jednotlivé inzerce a nemáte toho více na prodej, je pro Vás inzerce zdarma ideální.

David - Jičín

Děkuji za rychlou odpověď, vyzkoušel jsem podat na Zelandii inzerát zdarma a vše snadné a bez problému, bylo rychle vloženo.

Zelandia – inzerce zdarma

Není zač, děkujeme Vám za Váš zájem o inzerce zdarma.

Martina – Znojmo

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat - zda je možné u vás inzerovat více věcí do inzerce zdarma?

Zelandia – inzerce zdarma

Pěkný den, ano možné to je, ale pokud máte více věcí – zvažte zda by se Vám vyplatilo si udělat rychlou registraci u Nás na e-shop zdarma na celý měsíc. Máte k tomu spoustu výhod jak se na víc propagovat a k tomu neomezený počet inzerátů + možné vkládat video z Youtube. Denně si můžete Aktualizovat až 50.inzerátů – je to něco jako Topování akorát tady to máte zdarma a po měsíci máte  v ceně za 50,- Kč s DPH měsíčně všechny další výhody. Vyzkoušet e-shop zdarma se vyplatí, protože pokud využijete na plno jeho další  výhody a zjistíte že se Vám to i pak za 50,-Kč vyplatí – proč si nepřivydělat, že… A udělat si za nulovou investici do propagace, e-shopu a  reklamy svou internetovou kariéru J

Martina – Znojmo

Jestli je to opravdu takto, určitě to vyzkouším a uvidí se, když je to na měsíc e-shop zdarma proč ne J Děkuji vám za informace, pokud si nebudu s něčím vědět rady, ozvu se.

Zelandia – inzerce zdarma

Nemáte zač, určitě vyzkoušejte klidně oboje, jak inzerce zdarma tak e-shop zdarma a uvidíte ten Velký rozdíl… J  S pozdravem Zelandia

Klára – Prachatice

Chtěla jsem se zeptat, zda je opravdu možné do inzerce zdarma vkládat až 10. Fotografií?

Zelandia – inzerce zdarma

Dobrý den Kláro, ano možné to je – bez problému 10.fotek vložíte během chvíle k jednomu inzerátu. Kdyby cokoliv, neváhejte nás kontaktovat.

Jana – Tábor

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet e-shop zdarma, je potřeba nějakých závazků abych mohla ten e-shop mít a vyzkoušet ho ? Kromě inzerce zdarma kterou už jsem vyzkoušela a mám toho doma hodně na prodej, mne velice zaujaly výhody toho e-shopu a nízké ceny pak.

Zelandia – inzerce zdarma

Dobrý den Jano, na tento dotaz Vám velice rád odpovím. Ano e-shop zdarma je a to bez jakýchkoliv závazků na celý měsíc zcela zdarma se všemi výhodami spojené s tím. Můžete mít svůj vlastní název, barevné prostředí…, neomezeně tak prodávat a propagovat se a k tomu Vaše inzeráty – zboží budou také vidět na zboží.cz…  Po měsíci buď budete pokračovat dále – prodloužíte si platnost nebo ne, e-shop Vám zůstane, akorát nebudou zákazníci vidět Vaše produkty už, pokud si to neprodloužíte a když se tak třeba rozhodnete déle, e-shop na Vás bude čekat J je totiž Váš. A to za pouhých 50,- Kč měsíčně.

Jana – Tábor

Určitě to vyzkouším ještě dnes a vložím tam zatím pár věcí co už doma dlouho nepoužíváme a třeba z toho něco bude. Za to nic nedám teď a to se mi líbí! Děkuji Vám

Zelandia – inzerce zdarma

To jsme rádi, od toho tu pro Vás jsme! J

Petr – Příbram

Zdravím, chci se optat – vložil jsem tři inzeráty do jednotlivé inzerce, nepřijde mi nějaký poplatek že mám něco zaplatit?? Je inzerce opravdu zdarma??

Zelandia – inzerce zdarma

Dobrý den, inzerce zdarma opravdu je pro všechny lidi kteří toho u nás využijí. Možné je za poplatek 30,-Kč si pouze inzerát Topovat na celých sedm dní a pak jste v dané kategorii vždy ve předu před ostatními inzeráty. Nebo pak můžete mít svůj vlastní e-shop na 1 měsíc zdarma a potom platíte pouze 50,- Kč měsíčně se všemi výhodami.

Valerie - Praha

Dobrý den, před měsícem jsem si u Vás udělala e-shop zdarma, jelikož sama svůj vlastní e-shop už mám přes pět let a za tu dobu jsem dala už statisíce do propagace, aby mě v tom velkém moři internetu našli lidi a u Vás jsem tak na místě kde za reklamu která na tom stojí nejvíce mám toto vše ušetřeno! Na rok to určitě vyzkouším a věřím že se mi to vyplatí. Dva e-shopy se vůbec neztratí J S pozdravem

Zelandia – inzerce zdarma

Dobrý den, tak to Nás velice těší – toto je přesně náš záměr, aby si lidi uvědomili než se sami pustí do e-shopu a jeho tvorby která není také vůbec levná a časově hodně moc náročná, že to potom všem není konec, ale začátek investic do toho to vůbec rozjet a být tak na internetu vidět někde. U nás toto vše mají všichni ušetřeno a prodávat mohou již dnes! J A k tomu ještě navíc první měsíc mají inzerce - e-shopzdarma. Děkujeme Vám za Váš názor a podělení se o Vaši zkušenost. S pozdravem Vaše Zelandia

Valerie - Praha

Já jsem ráda že jsem na vás na internetu narazila a když já, tak další narazí také pak na mne u vás a můj e-shop J

Marek – Brno

Dobrý den, prodávám auta a mám jich více jak 20. Díval jsem se že je možné mimo inzerce zdarma mít u vás i svůj e-shop, kde se mohu pod svým jménem více propagovat a přidávat i videa a mít až 20 fotek u jednoho inzerátu. Je to opravdu na ten měsíc zdarma a pak jen 50,- Kč měsíčně? Zavazuji se tím k něčemu ? Děkuji za info

Zelandia – inzerce zdarma

Dobrý den, jsem rád že jste se tak dobře z orientoval s e-shopem zdarma. Určitě máte celý měsíc zdarma a bez závazků - tak pro Vás inzerce zdarma tady je. Můžete si tam vložit i své firemní logo a mít tak svou firmu na dalším místě, také si tam můžete na víc do své fotogalerie dát třeba prodané vozy nebo připravujeme pro vás apod… toto vše je na Zelandia možné. Snažíme se Vám dát maximum za minimum nákladů pro Vás. A potom platíte pouze 50,- Kč se všemi výhodami, to jinde nenajdete... :) 

Marek – Brno

Děkuji za cenné informace, propagace není nikdy dost! Líbí se mi, že je možné i ta osobní fotogalerie, zde si vytvořím takřka cokoliv ke své další propagaci. Děkuji!

 Radka a Eva - Náchod

Jste super!! Inzerce je fakt zdarma a vše jde snadno a rychle. Máte to vychytané a pěkné!

Pavel – Mladá Boleslav

Můžu jenom doporučit, pěkný portál a zajímavé věci co jsem jinde nenašel. Doporučuju!!!

Eliška – Česká Lípa

E-shop už mám od začátku a už mi něco i vydělal J je to super – všechny funkce na jednom místě a nemusím zbytečně riskovat s pořizováním a vytvářením e-shopu od nějaké firmy. Tady už to je vše hotové a bez rizika! A za peníze kde mám jinde tak Topování jednoho inzerátu... Díky!!

Karel – Liberec

Dobrý den, chci se zeptat jak je to s tou inzercí zdarma, co vše je zadarmo – jestli opravdu i ten e-shop?

Zelandia – inzerce zdarma

Dobrý den, inzerce je zdarma v základním režimu. Co se týká e-shopu ten je se všemi výhodami k tomu také zdarma na celý měsíc. Platíte až od 2.měsíce a to konečných 50,- Kč s velkými výhodami – pokud se vším budete spokojeni a chcete to dál zkusit a vytvořit si časem tak své jméno – firmu a stabilitu v internetovém světě – u nás tu možnost máte. Pokud budete i trpělivý, Zelandia Vám v tom pomůže, návštěvnost jde stále nahoru a navíc propojením na zbozi.cz, Vás časem najde každý a dostane se tak přímo na ten Váš e-shop a Vaši nabídku. S námi můžete jen získat. Za 50,- Kč - je to ta nejlepší investice do Vás :)

Karel – Liberec

Děkuju za odpověď, už jsem zaregistrován!

Zdena – Rokycany

Máme krám s oblečením a přemýšleli jsme, jak jde dnes nakupování na internetu nahoru – že si k tomu uděláme e-shop, je to přesně jak popisujete s těma nákladama a návrhama, jsme od toho s manželem upustili a hledala jsem na internetu jiné varianty a našla Zelandii! Dle instrukcí jsem se zaregistrovala , vybrala název webu, barvu pozadí, přidala logo a začala dávat oblečení postupně na inzerci. Je to paráda jak snadné je tady mít svůj e-shop a bez nutnosti riskovat a investovat moc peněz do něčeho co jsme nikdy nevyzkoušeli až nyní a děkuji vám za tu možnost být tak teď více vidět. A začít tak další způsob obchodování a prodeje bez nervů! Jste super!!! Za těch 50,- Kč za měsíc je to rozumná investice do budoucna.

Roman – Jihlava

Líbí se mi že jde u vás prodávat jak nové zboží, které je pak pěkně označeno tak i použité a to pod jednou registrací vše. To hodnocení a komentáře s facebookem je super, hned to vidí všichni co mám v přátelích a to jsem ještě takto udělané nikde neviděl. Můžu jen doporučit, máte to vychytané…

Jakub – Olomouc

Vytisknul jsem si vizitky které jsem si po registraci mohl ve svém menu na Zelandii udělat a je to fajn, název mám pěkně svůj originální který jsem vždy chtěl a e-shop a firmička se tak může pomalu rozjet. Je to až moc jednoduchý takhle J Díky za ten nápad spojit vše v jedno, je to skvělý!!! 

 

 

 

Hodnocení

Nyní můžete na Zelandia hodnotit to, jak jste byli spokojeni s prodejem nebo se zásilkou doručeného zboží a registrovaný inzerent - prodejce za dobře odvedenou práci dostane od Vás výsledné hodnocení ve formě hvězdiček. Věříme, že na Zelandia budou jen dobrá hodnocení - protože nabídka prodejců je velice pěkná a pestrá :)

S pozdravem Vaše Zelandia

Diskuse

Pro všechny registrované uživatele - nyní spolu můžete na Zelandia o každém produktu diskutovat a domlouvat se on-line. Vložili jsme facebook přímo k nám do Zelandia  :)

27. 4. 2012

Zelandia.cz spuštěna!

Dnes jsme úspěšně dokončili testy platebního rozhraní ve spolupráci se společností agmo, a.s. - Zelandia.cz je tímto spuštěna do ostrého provozu.

Těšíme se na Vaše inzeráty!

Celkový počet inzerátů: 155

Bugaboo kočárky od autorizovaného prodejce. | Kočárky Stokke doplní styl Vaší rodiny.
Nerez gastro vybavení dodá osvědčený výrobce.